نمایندگی انحصاری فروش ونصب تایل (کره) در استان مازندران

_

ساختار محصولات:
محصولات از 10 لایه مجزا که به شکلی کاملا همگون روی یکدیگر قرار گرفته اند تشکیل شده است.

شرح لایه ها:
فولاد Steel base
لایه اصلی تشکیل دهنده تایل فولاد می باشد که با هفت لایه با سیستم کوتینگ coating پوشانیده شده است.
زینک الومینیوم Aluminium zinc
روکش زینک الومیینیوم با مقاومت سدی الومینیوم ومقاومت حفاظتی زینک مقاومت بسیار بالایی در مقابل خوردگی ایجاد میکند و باعث طول عمر بالای پوششها می گردد.لازم به ذکر است که زینک الومینیوم هفت برابر قدرت حفاظتی بالاتری نسبت به فولاد گالوانیزه دارد.
اکرلیک رزین Acrylic resin
اکرلیک رزین لایه ای استحفاظی میباشد که در عین حال مانع از فرسایش تایل می شود.
لایه پایه Base coat
این لایه خاصیت چسبندگی دارد وباعث نگه داشتن سنگریزه ها بر روی تایل می شود.
سنگریزه Stone chips
سطح خارجی تایل با سنگریزه هایی که مقاوم در برابرتغییر رنگ در دراز مدت می باشند پوشیده شده است این سنگریزه ها طبیعی هستند که با درصدی رنگ شارژ شده است.این سنگریزه ها خواص مختلفی دارند که درزیر به انها اشاره شده است.
· برف را روی خود نگه داشته از برف عایقی طبیعی حرارتی ساخته و مانع رها شدن برف از روی بام و تشکیل قندیل خطرات جانبی ناشی از ان می شود.
· رنگ تایل را تشکیل می دهند وثبات ان را در دراز مدت تضمین می کند.
· باعث تخفیف صدای باران می شود.
لعاب Over glaze
لایه نهایی می باشد که باعث درخشندگی سطح تایل وسنگدانه ها می شود و در عین حال مانع از نفوذ گرد و غبار به خلل و فرج سطح تایل می گردد.
استر اپوکسی Epoxy primer
لایه سطح زیرین تایل تایل بوده که محصول را در برابر بخار اب و خورندگی مقاوم می نماید.
پوشش ارگانیک Organic coat
اخرین لایه سطح زیرین تایل بوده که سازگاری محصول را با محیط زیست تامین می نماید.

 

تایلهای فلزی باپوشش خرده سنگهای طبیعی :
این تایل هااز فرم دهی تحت فشار ورقهای الوزینک ساخته شده اند که طی 7 مرحله فرم دهی اتجام می پذیرد. قالب تایل ها به گونه ای طراحی شده است که همپوشانی فوقالعاده ای داشته باشند.علاوه بر ان هر تایل با یک لایه رزین اکرلیک،چسب ،خرده سنگ های طبیعی،همچنین یک لعاب شفاف اکرلیک بر روی سطح بالایی الوزینک پوشیده شده تا کار کرد و عمری طولانی را کنار قدرت،استقامت و زیبایی فراهم سازد.
سیستم سقفهای فلزی Roofing system:
موفق گردید تا اولین گواهی نامه استاندارد کیفی صنعتی و Iso9001:2000 را در زمینه تایلهای فلزی با پوشش سنگ طبیعی بدست بیاورد .کیفیت ممتاز به همراه طرح های سنتی و مدرن ، اعتبار و موقعیت ویژه ای را برای این محصولات در بازارهای جهانی ایجاد کرده است.

طول عمر تضمینی ورق گالوانیزه و الوزیک:
فولاد پوشیده شده با الوزینک دارای مقاومت بسیار بیشتری در مقابل خوردگی دارد که متاثر از حفاظت قوی و سرسختانه فلز روی به همراه مقاومت فلزالومینیوم عملکرد برتری رانسبت به ورقهای گالوانیزه در تمامی شرایط اب و هوایی به وجود اورده است.علاوه براین،به دلیل سیستم نسب افقی تایلها و روش میخکاری بر روی انها،از خطر خوردگی و زنگ زدگی در محل میخ اجتناب شده است. کلیه عوامل و مشخصه های فوق باعث می شوند تا ورقهای الوزینک طول عمر و زمان کاربری طولاتی تری در مقایسه با سایر تکنولوژی های پوشش سقف داشته باشند

مشخصات فنی

تایل : Tile
طول تایل : 1340 میلیمت
عرض تایل : 370 میلیمتر

وزن هر تایل : 8/2 کیلوگرم
مقدار پوشش هر متر مربع : 48/0
تعداد تایل در متر مربع : 1/2 عدد
وزن پوشش در متر مربع : 8/6 کیلوگرم
تیزه کوتاه : Barrel
طول : 400 میلیمتر
طول مفید : 370 میلیمتر
وزن : 6/0 کیلوگرم
ابرویی : Box Barge
طول : 1340 میلیمتر
طول مفید : 1280 میلیمتر
وزن : 7/1کیلوگرم
کناره : Side Flashing
طول : 1340 میلیمتر
طول مفید : 1280 میلیمتر
وزن : 8/0 کیلوگرم
صفحه مسطح : Flat sheet
طول : 1340 میلیمتر
طول مفید : 1280 میلیمتر
وزن : 1 کیلوگرم
کیت آب بندی : Finishing kit
چسب و سنگدانه که به جهت هم­سطح نمودن میخ و تایل استفاده می­گردد

 

ویژگی­های محصولات:
سبکی : وزن تایل­ها در حدود 8/1 سقف­های سفالی و سیمانی است که یکی از عوامل مؤثر درکاهش وزن ساختمان بوده و قادر است تا 8 ریشتر در برابر زلزله مقاومت نماید . همچنین در صورت تخریب با توجه به وزن کم آن اثرات تخریبی اندکی خواهد داشت .
مقاومت در برابر باد : با توجه به سیستم یکپارچه و ساختار آیرودینامیکی تایل­ها، این سیستم می تواند به راحتی بادهای شدید را عبور داده و در برابر سخت ترین طوفان­ها مقاومت نماید .
عایق صوتی و حرارتی : یکی از معایب بکارگیری سقف­های فلزی ، رسانایی حرارتی بالا در عبور دادن گرما و سرما به داخل و ایجاد سرو صدا در زمان برخورد قطره­های باران با سقف است . اما در این محصول با توجه به پوشش سنگ و لایه­های حفاظتی مختلف ، همچنین به دلیل ایجاد لایه هوا در زیر پوشش به واسطه روش نصب آن ، عایق مناسبی دربرابر سرما و گرما بوده و میزان صدای ایجاد شده بسیار ناچیز است .
ضد آتش : تایل­ها از مواد ضد حریق ساخته شده اند که در صورت رسیدن آتش به آن به هیچ وجه آتشزا نبوده و با توجه به ساختار فلزی این سیستم پوششی ، حرارت ناشی از آتش سوزی در سرتاسر سقف پخش شده و از بالا رفتن دما در یک نقطه و اثرات تخریبی آن به شدت کاسته می شود و به این ترتیب می تواند ساعت­ها در برابر آتش سوزی مقاومت کند .

ضد ترک خوردگی : یکی از مشکلات سقف­های متداول ، ترک خوردن قسمت­های داخلی سقف پس از گذشتن زمان می باشد که این نقیصه به دلیل انقباض و انبساط­های مکرر در طول شبانه­روز رخ می­دهد، ولی با توجه به تبادل حرارتی پایین این سقف و میزان اندک تغییرات سطحی دما ، از ترک خوردگی سقف داخلی ساختمان جلوگیری خواهد شد.
ضد چکه : با توجه به اینکه همپوشانی (over lap) تایل­ها به صورت عمودی وافقی صورت می­گیرد ، حتی درصورت تغییر مسیر باد ، قطرات باران قادر نخواهد بود تا به داخل سقف نفوذ کنند و این سیستم در برابر ورود آب در زاویه­های مختلف کاملاً مقاوم است .
ضد خزه و گرد و غبار : با بکارگیری لایه اکریلیک در پوشش سطوح خارجی سقف ، سطح تایل­ها دارای اصطکاک بسیار اندکی می­باشد که خزه و ذرات گرد غبار نمی­توانند به آن بچسبند و به راحتی از روی سقف زدوده خواهند شد .
تایل­های فلزی دارای ساختاری منحصر به فرد با 10 لایه پوششی می باشند . پوشش رویین اکریلیک باعث می­شود تا اصطکاک سطحی کاهش یافته و خزه و ذرات گردو غبار نتوانند به سقف بچسبند . خرده سنگ­های رنگی از مرغوب­ترین سنگ­های آتشفشانی و بدون هیچ رنگدانه اضافی تهیه شده­اند که در برابر اشعه آفتاب سال­ها مقاومت کرده و تغییر رنگ نخواهد داد . آستر اپوکسی و پوشش اکریلیک نیز باعث می­شوند تا این خرده سنگ­ها کاملا به سطح فلز بچسبد و از مقاومت حرارتی و برودتی بالایی برخوردار شود .
ورق آلوزینک نیز یکی از مقاوم­ترین آلیاژها در برابر خوردگی است و نرخ خوردگی آن 7 برابر کندتر از ورق­های گالوانیزه می­باشد . آستر اپوکسی و پوشش اکریلیک رزین نیز تایل­ها را در برابر بخار آب و خوردگی ناشی از خراش های سطحی محافظت می­نماید .
رنگ : طیف رنگی این محصول شامل رنگ­های قرمز ، قهوه­ای ، نارنجی ، آبی ، سبز و زغالی می­باشد .

محصولات